Motorlu Kurye

NORMAL KURYE

Normal Kurye  olarak istenilen Motorlu Kuryelerimiz Gönderilerinizi en kısa sürede istediğiniz adresten alarak göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda taşırlar. Bu tür Normal kurye gönderilerinde gönderilen güzergah üzerinde başka bir müşterinin de sipariş vermesi durumunda kurye  bu  müşteriye de uğrayarak  aynı güzergaha evrak alarak teslimatı gerçekleştirir.

Bu tür MOTO KURYE gönderilerinin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 30 dk. ile 180 dk arasında değişmektedir.

Motorlu Kuryelerimiz İstanbul içerisinde hizmet vermekte olup özel Kurye takip sistemimiz ile takip edilmektedirler. Göndermek istediğiniz Motorlu Kurye gönderisinin İstanbul içerisinde nerede olduğunun hiç önemi yoktur.Bize sipariş verdikten sonra size en yakın kurye gönderinin alınacağı  adrese yönlendirilir ve  gönderinin en kısa sürede  alınması sağlanarak yerine ulaştırılır.  

KURYE Gönderisi yapılırken gönderilerin gecikmemesi için bir kaç konuya Dikkat edilmesi gerekir. Kurye lerimize verilecek evraklar kurye siparişi verildikten sonra hemen hazırlanarak bir zarfa veya kurye poşetine     göndermiş olduğunuz adres yazılarak konulup hazır edilmesi gerekir.Böylece Motorlu kuryelerin bekleme yapmaması sağlanarak hemen hareket etmesi sağlanmış olur

NORMAL MOTO KURYE   Gönderileri için   (0212)   224 1 224  nolu telefondan LİDER KURYE ' ye sipariş verebilirsiniz... 

 

EKSPRES KURYE

Ekspres Kurye olarak istenilen Motorlu Kuryelerimizi acil gönderilerinizde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Motorlu kurye' lerimiz gönderilerinizi en kısa sürede  istediğiniz adresten alarak göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda taşırlar.Ekspres Kurye Gönderilerinde gönderi alındıktan sonra Kurye başka hiçbir adrese uğramadan gideceği adrese teslimatı gerçekleştirir.

Ekspres Kurye Gönderilerinin teslimat süreleri Kurye gönderilerinin uzaklığına bağlı olarak yakın gönderilerde 10 dk. ile 30 dk. arasında verilirken uzaklığa bağlı olarak 60 dk. ile 75 dk. arasında değişir.

Ekspres KURYE Ücreti normal kurye ücretinin 2 katıdır.

Motorlu Kuryelerimiz ile sadece  İstanbul ili ve çevresindeki yakın illere hizmet verilmekte olup ,  özel kurye takip sistemimizle takip edilmektedirler. Göndermek istediğiniz motorlu kurye gönderisinin istanbul içerisinde nerede olduğunun hiç önemi yoktur. Lider Kurye ye sipariş verildikten sonra size en yakın Lider Kurye elemanı gönderinin alınması gereken adrese yönlendirilir ve gönderinin en kısa sürede alınması sağlanarak yerine ulaştırılır.

Moto Kurye Gönderisi yapılırken bir kaç konuya dikkat edilmesi gerekir Kuryelerimize verilecek gönderiler sipariş verildikten sonra hemen hazırlanarak bir

zarfa veya kurye poşetine gönderilen yerin adresi yazılarak hazırlanmalı böylece Kuryelerin bekleme yapmaması sağlanarak 

Ekspres Motorlu Kurye nin hemen hareket etmesi sağlanmış olur.     

Ekspres Motorlu Kurye siparişleriniz için  (0212) 224 1 224 numaralı telefondan Lider Kurye ye sipariş verebilirsiniz. 

 

VİP EKSPRES KURYE

Vip Ekspres Kurye olarak bu özel Motorlu Kuryelerimizi Çok çok acil gönderileriniz de kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Motorlu Kurye' lerimiz gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alarak hiçbir adrese uğramadan göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda teslimatı gerçekleştirir. Vip Ekspres Motorlu KuryeGönderilerinde gönderi alındıktan sonra Kurye hiç bir adrese uğramadan gideceği adrese teslimatı gerçekleştirir.

Vip Ekspres Moto Kurye gönderilerinin teslimat süreleri  Kurye gönderilerinin uzaklığına bağlı olarak 10 dk. ile 50 dk. arasında değişir.

VİP Ekspres MOTO KURYE Ücreti normal KURYE tarifesinin 4 katıdır.

Motorlu Kuryelerimiz sadece İstanbul ili ve çevresindeki yakın illere hizmet vermekte olup özel kurye takip sistemimiz ile takip edilirler. Göndermek istediğiniz Vip ekspres Kurye gönderisinin nerede olduğunun hiç önemi yoktur. Lider Kurye ye sipariş verildikten sonra size en yakın Kurye 10 dk içerisinde gönderiyi alarak çok kısa bir sürede yerine ulaştırır. 

VİP EKSPRES KURYE gönderisi yapılırken Kuryelerimize verilecek Gönderilerin Şipariş verilirken hazır edilmeli gönderi bir zarfa veya Kurye poşetine konularak üzerine adres yazılmalı Böylece Kurye nin bekleme yapmaması sağlanarak gönderinin daha çabuk yerine ulaştırılması sağlanır.

VİP EKSPRES MOTORLU KURYE   gönderileri için    

0212  224 1 224  numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.